Volná místa

Na této stránce naleznete aktuální nabídku volných pracovních pozic. Pokud vás některá z pozic zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Číšník / Číšnice

Náplň práce:

  • Obsluha hostů a zajištění jejich spokojenosti
  • Příjem objednávek a jejich zadávání do systému
  • Servírování jídel a nápojů
  • Udržování čistoty a pořádku v restauraci

Požadujeme:

  • Min. vyučení v oboru nebo praxi na obdobné pozici
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Spolehlivost a flexibilitu
  • Znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr i brigádně
  • Plat 150 Kč/hod
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Stravování na pracovišti za zvýhodněné ceny
  • Ubytování v případě potřeby

Zaujala vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis na info@hotel-radejov.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 602 582 462. Těšíme se na vaši odpověď!

Pošlete nám email

Volné pracovní pozice
Vložte email, který používáte

Maximum file size: 15MB

Pracovní pozice:
Sending